Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 750 zł netto + 23% VAT

Członkowie organizacji "Pracodawcy RP" otrzymują 40 % zniżki na udział w konferencji po wpisaniu kodu, który można uzyskać u p. Karoliny Pachnik pod adresem e-mail: k.pachnik@pracodawcyrp.pl lub telefonicznie (22) 518-87-29

Został przyznany rabat - kwota za udział w wydarzeniu wynosi 450 zł netto
Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny
Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE PRZEZ CITY LINK MEDIA W WARSZAWIE, UL. WŁODARZEWSKA 67D LOK.30 MOICH DANYCH OSOBOWYCH W CELACH MARKETINGOWYCH I INFORMACYJNYCH ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH).

WYRAŻAM ZGODĘ NA OTRZYMYWANIE INFORMACJI HANDLOWYCH OD CITY LINK MEDIA W WARSZAWIE, UL. WŁODARZEWSKA 67D LOK.30 W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 18 LIPCA 2002 R. O ŚWIADCZENIU USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ, Z WYKORZYSTANIEM ŚRODKÓW KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, W SZCZEGÓLNOŚCI NA PRZESYŁANIE PRZEZ CITY LINK MEDIA INFORMACJI HANDLOWYCH NA PODANY ADRES POCZTY ELEKTRONICZNEJ LUB NUMER TELEFONU.